Мы в соціальних
мережах:
Укр | Рос
:
Мезотерапія
Мезотерапія - це терапевтичний метод, вперше запропонований у 1952 році французьким лікарем Мішелем Пістором.
Про спілку
Професійна Спілка Мезотерапевтів України - це громадська організація, метою якої є розробка і організація програм і заходів, які сприяють розвитку мезотерапії в різних галузях медицини. Створення ПCМУ дає змогу створити єдиний інформаційний простір для всіх, хто пов'язаний з цією галуззю медицини, та підвищити рівень досягнень та досліджень в даній сфері.
Події
Перша навчальна сесія «Професійної  спілки  Мезотерапевтів України»

26-27 лютого 2016
Beauty-центр Downtown HAIRHOUSE
вул. Велика Васильківська, 43/16

Професійна Спілка Мезотерапевтів України

Створення Професійної Спілки Мезотерапевтів України було обумовлено необхідністю в об'єднанні зусиль для подальшого розвитку перспективної галузі мезотерапії. Метою формування спілки мезотерапевтів в Україні в першу чергу є утворення єдиного інформаційного простору для всіх, хто пов'язаний з цією галуззю косметології. Іншою важливою метою створення ПСМУ є розвиток мезотерапії в Україні для істотного підвищення рівня досліджень і досягнень у даній галузі.

Професійна Спілка Мезотерапевтів України створена для навчання практикуючих лікарів, зацікавлених у вивченні естетичних і медичних аспектів мезотерапії, для обміну досвідом і знаннями, для вільного і плідного спілкування всіх фахівців, що мають пряме або непряме відношення до даної сфери косметології. Спілка викладає мистецтво, науку і техніки мезотерапії дипломованим фахівцям, проводить навчання та практичні заняття як в Україні, так і в інших країнах. Ми прагнемо забезпечити працівників індустрії здоров'я та краси останньою інформацією в області мезотерапії і протоколами в усіх її дисциплінах.

Завдяки нашим сертифікованим курсам лікарі, які беруть участь у тренінгах, отримають комплексну освітню і технічну підготовку останніх досліджень в області мезотерапії. Таким чином, членство у Спілці дозволяє бути в центрі подій, завжди володіти повною інформацією про події, що відбуваються та плануються, а також брати активну участь у формуванні майбутнього мезотерапії в Україні та світі.

Базовий членський пакет включає в себе: інформаційну розсилку про заходи та новини спілкі; про останні події та новинки мезотерапії; про наукові дослідження з даної тематики; учасники асоціації отримують пріоритетну можливість та спеціальні пропозиції на участь у заходах, що проводяться ПСМУ, в тому числі й міжнародних. Учасники спілки мають унікальну можливість ділитися, обмінюватися досвідом і дізнаватися про інновації від міжнародних фахівців з метою поліпшення і підтримки стандартів
Звернення засновників
Доктор Філіп Петі
Д-р Філіп Петі є одним з творців методу мезотерапії і визнаним авторитетом у цій області. Змінивши на посаді свого вчителя, засновника напрямки мезотерапії, д-ра Пістора, в 1999 році Філіп Петі Стає президентом МІЖНАРОДНОГО суспільства мезотерапії і залишається в Цій посаді до 2006 року року. Також в цей час, з тисячу дев'ятсот дев'яносто вісім по 2005 роки, д-р Філіп Петі є президентом Французького товариства мезотерапії. На даний момент д-р Філіп Петі є президентом заснованого ним Міжнародного товариства з Антивіковий мезотерапії і проводить численні навчальні тренінги з мезотерапії по всьому світу, викладає в Університеті ім. Віктора Сегалена-Бордо (Франція)
Доктор Філіп Хаміда-Пізаль
Доктор Філіп Хаміда-Пізаль (Dr. Philippe Hamida-Pisal), президент SoMUK у Великобританії. Висококваліфікований фахівець в області застосування ботулотоксину, дермальних філерів, мезотерапії. Керуючий директор компанії "PHP Health First" (Лондон), що спеціалізується на наданні послуг у галузі естетичної медицини і проведенні курсів з дерматології. Президент Асоціації мезотерапії "SoMUK" у Великобританії.
 
SoMUK - це співтовариство професіоналів, які застосовують ін'єкційні технології, такі як мезотерапія і біоревіталізація у сфері естетичної медицини, дерматології, терапії та інших косметологічних напрямках. Спочатку основним завданням SoMUK було розвиток і популяризація методики "мезотерапія", а також підвищення професійного рівня лікарів-мезотерапевтів. Зараз ми прагнемо відповідати високим клінічним стандартам мезотерапії, як однієї з найважливіших сфер у косметології. SoMUK є важливим ресурсом по збереженню етичної практики і розвитку доказової медицини в підтримку широкого застосування мезотерапії. Спілка мезотерапії у Великобританії встановлює світові стандарти мезотерапії в області навчання, практики і безпеки як для клієнтів, так і для практикуючих лікарів
Доктор Алессіо Редаеллі
Доктор Алессіо Редаеллі (Dr.Redaelli Alessio). Почесний член SoMUK, входить до професорсько-викладацького складу. Професор Міланської Естетичної школи «Агора» і Академічної школи практичної медицини (ASPEM). Є науковим співробітником Королівського медичного товариства і активним членом Міжнародної академії естетичної дерматології.
 
Створення Спілки Мезотерапевтів в Україні буде сприяти залученню фахівців з інших спеціальностей до успішної співпраці та освоєння нових навичок, знань і технік,які застосовуються у мезотерапії. Це новий етап розвитку даної сфери косметології в Україні, і ми запрошуємо всіх практикуючих фахівців до плідної співпраці